VPN

Odpovědět
no avatar
doubleclutcher
Centrio internet: nemám
Centrio televize: nemám
Centrio telefon: nemám

VPN

27.01.2018, 14:16

Dobrý den, do prosince jsem byl připojen metalikou / ethernet kabelem, a koncové zařízení Centria byl switch , ke kterému jsem měl připojené set-top-boxy a svůj router. Od prosince máme optiku a jako koncové zařízení router huawei hg8245h. Předtím můj router dostával veřejnou dynamickou IP adresu, mohl jsem ke svému routeru přistoupit zvenčí přes VPN. Teď dostává můj router z koncového routeru huawei hg8245h od Centria neveřejnou dynamickou IP adresu a pochopitelně tak VPN nemůžu zprovoznit. Existuje nějaké řešení, omezený přístup do routeru huawei hg8245h, kde by šlo nastavit přesměrování portů aj.? Dají se sehnat údaje pro nějakou omezenou správu routeru huawei hg8245h?

x-rated
Administrátor
Centrio internet: 1000/500 Mb/s
Centrio televize: mám
Centrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: VPN

27.01.2018, 14:40

přihlašovací údaje do huaweie ti pošlou z klientskýho centra :) nebo napiš rovnou šimonu malému přes formulář https://www.centrio.cz/centrio/o-nas/
ale jak tak koukám, mně se moje heslo samo od sebe nějak vyresetovalo, dlouho sem tam nebyl :?
x-rated
CentrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
nejsem zaměstnanec společnosti CentroNet

no avatar
Lancer
Centrio internet: nemám
Centrio televize: nemám
Centrio telefon: nemám

Re: VPN

05.02.2018, 10:11

Dobry den, omezeny pristup do gateway Huawei klientum umoznujeme. Pokud mate zajem, poslete prosim email s Vasimi udaji na tech@centronet.cz.

Odpovědět