logo

odpojen botem?

Problémy a pomoc s jejich řešením
DonVito
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

odpojen botem?

Příspěvekod DonVito » 31.05.2015, 00:32

Zajímalo by mě, jaké mám možnosti, když jsem byl pravděpodobně odpojen botem, který zjišťuje přítomnost více zařízení, i když mám připojen jen jeden jediný notebook k internetu? Naposledy se to přihodilo v době vánočních svátků, kdy několik dní nebylo možné nikoho kontaktovat, dnes opět, téměř po půl roce bez jakékoliv příčiny ve 23:38 zamrzly oba stboxy, byla odebrána IP adresa a nemohu využívat naprosto žádné služby! Upozorňuji, že nejsou připojena k Centriu žádná jiná zařízení - jen jejich tlf. brána, 2x stb a jeden můj ntb - jak je možné, že jsem vyhodnocen jako porušitel podmínek, když naprosto nic neporušuji, proč mě automatický systém bez sebemenšího důvodu omezuje ve využívání služeb, za které platím?! To se mám vrátit k UPC nebo najít jiného poskytovatele, který není tak neschopný a nebude mi bránit ve využívání objednaných služeb? Prosím o vyjádření někoho kompetentního na můj mail oseks@centrum.cz

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: odpojen botem?

Příspěvekod x-rated » 31.05.2015, 02:48

kdyby byl problém s dobou zapůjčení ip adresy, jak sem psal už v tom původním tématu, tak by k tomu asi docházelo častějc, tohle je divný :?
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

DonVito
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Re: odpojen botem?

Příspěvekod DonVito » 31.05.2015, 14:18

Nebo zase chcípnul switch? Každopádně je nejlepší, že se vždycky stane nějakej problém ve 23:30 a hlavně nejlépe ve dny, kdy člověk musí několik následujících dní čekat, než na nejlepším Centriu bude k dispozici někdo na telefonu

Zpět na „Technická podpora“