Výpadek internetu Kamýk

Odpovědět
no avatar
daxter747
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Výpadek internetu Kamýk

14.05.2015, 20:04

Dobrý den,
v ulici Špirkova přestal jít internet kolem 16:00. Na routeru bliká červeně stavová ikonka LOS. V příloze jsou informace z routeru. Chtěl bych se zeptat jestli se jedná o další výpadek a jak dlouho by to mohlo trvat?

Děkuji.
Přílohy
c2.JPG
c2.JPG (59.92 KiB) Zobrazeno 280 x
c1.JPG
c1.JPG (45.8 KiB) Zobrazeno 280 x

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Výpadek internetu Kamýk

14.05.2015, 20:12

od 16 hodin to nejde a ozveš se až po 20., kdy je po technický podpoře? :o to já bych se teda ozval hned :D odpojení z elektřiny na chvilku si zkoušel? jestli jo, tak je to v háji, to ani neukazuje sílu signálu :? ale jestli je to něco většího, tak to snad někdo vyřeší :)
x-rated
CentrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

no avatar
daxter747

14.05.2015, 20:39

Tak promiň teď jsem přišel domů a snažil jsem se to nějak řešit(vypnutí a zapnutí routeru, kouknutí do administrace) a teď forum. A zítra zase přijdu pozdě večer domů, tak jsem sem hodil jen zprávu a čekám jestli někdo odpoví.

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

14.05.2015, 20:45

jestli to neni nic většího, že by to vyřešil pohotovostní servis, tak jedině až zejtra, no :| když tak napiš pm se jménem a přesnou adresou uživateli centrio nebo technik, se na to kouknou, jak budou moct :) zrovna technik tu byl dneska až do osmi, to je smůla, že to o kousek nevyšlo
x-rated
CentrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

no avatar
informer

15.05.2015, 07:36

LOS(los of signal) znamená ztráta signálu. V tomto případě se tím myslí optického. někde po cestě mezi jejich a tvým zařízením je přerušena linka. Nejpravděpodobnější příčina může být kabel, co ti vede po bytě(blbě nataženej, porušenej, jimi při natahování, nebo tebou, když jsi přes něj "přejel židlí"(tady mě neber doslova, ale ty kabely jsou dost háklivé, když skrz ně musí prosvítit světlo), nebo u nich v rozvaděči. Tohle by ti večer určitě beztak neopravili. Určitě kontaktuj jejich zákaznickou linku a nech si domluvit serivs. Jenom ale bohužel, jak je znám, tak to nebude už dneska, ale nejspíš příští týden:(

no avatar
daxter747

15.05.2015, 17:54

Dneska přijel technik a opravil to. Problém byl v tom, že si někdo hrál s rozvaděčem vedle ve vchodu a vytáhl můj kabel(možná i od celého vchodu) někdo z centria nebo nějaký pověřenec který tam něco instaloval. Díky za rychlou reakci od vašeho technika.

Odpovědět