logo

VLC plugin ve Firefoxu

Problémy a pomoc s jejich řešením
IVANICE
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

VLC plugin ve Firefoxu

Příspěvekod IVANICE » 03.01.2015, 11:16

Zdravím.

Prosím,neuměl by mi někdo poradit?

Do jisté doby jsem bez problémů používala různé Webové stránky pro prohlížení televize on line. (např.http://www.mp3hits.cz/) Ale od jisté doby mi Mozilla Firefox,kterou používám, nereaguje na plugin Vlc player. Snad 50x jsem Mozillu i Vlc přeinstalovala,počítač projela všemi možnými programy na hledání různých havětí a nic. Odinstalovala jsem i programy které jsem instalovala v poslední době a zase nic. Jen systém jsem nereinstalovala. Používám Windows 7 Ultimate.
Jinak Vlc player pracuje výborně,když mám ip adresy.
Nejsem asi s tímto problémem sama protože na internetu je na tento problém dotazů více,ale nikomu není daná uspokojivá odpověď.
Víte,je mi 74 let a tahle věc mi jde příšerně na nervy.
Proto se obracím na Vás, chytré pány, budete-li mít trochu času a mohli se na tuto moji noční můru podívat.
Předem moc děkuji. Iva CH.

P.S. Zde je stránka na otestování. http://www.vlc.eu.pn/

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: VLC plugin ve Firefoxu

Příspěvekod x-rated » 03.01.2015, 16:13

tak sem si to zkusil zprovoznit a ten testovací stream mi normálně funguje, nic neobvyklýho sem nedělal :o
nainstaloval sem vlc včetně pluginu, spustil sem firefox, aktivoval plugin, vložil adresu streamu a jede to
důkladná očista ccleanerem nepomohla? http://www.piriform.com/ccleaner/download/portable
tim myslim zavřít firefox, pustit ccleaner, zaškrtat všechno kromě vyčistit volné místo (je tam i záložka aplikace) a po letech udělat kompletní očistu, včetně registrů
kdybyste si s tim nevěděla rady, tak bych to moh zkusit přes teamviewer já na dálku

Obrázek
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

IVANICE
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Příspěvekod IVANICE » 03.01.2015, 20:41

Moc děkuji že jste se tím zabýval, ale Vaše rada mi nepomůže. Cclener jsem použila asi 20x a několikrát asi 20 jiných čistících programů, dokonce i ComboFix který prý najde všechno. Zabývám se tím asi měsíc a denně čistím. Myslím že už jsem čistící expert. Myslím že už mi zbývá jen nová instalace systému, nebo mě trefí šlak. Kdyby mi to nešlo nikdy, tak mě to tak brát nebude,ale před nějakou dobou to šlapalo v pohodě. Dokonce jsem klesla tak hluboko, že jsem ten Vlc player přeinsalovávala asi 10 verzí dozadu a dokonce jsem stáhla i verze které jsou teprve ve vývoji a nic. No,já Vám děkuji za trpělivost a zdravím Iva Ch.

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 03.01.2015, 21:33

tak to asi vážně nic jinýho než čistá instalace nezbejvá :o ale jednou za čas je to potřeba
neblokuje to nějakej antivir / firewall? nejsou ve firefoxu nějaký další pluginy, co by to mohly způsobovat?
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

Zpět na „Technická podpora“