logo

Výpadek internetu 2.6.

Problémy a pomoc s jejich řešením
cubic
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Výpadek internetu 2.6.

Příspěvekod cubic » 02.06.2014, 20:25

Dobrý den,

jak už píše v jiném vlákně kolega, dnes od cca 17 hodin opět nefunguje internet na Chodově, v mém případě Petýrkova ulice. Dorazil jsem domů až po 18. hodině, na infolince už nikdo není, klasicky až ráno v 8 hodin.
V poslední době se výpadky opakují opravdu často, minimálně v 90% případů večer.
Za poslední zhruba rok se mi zvýšila cena připojení přibližně o třetinu, přestože jsme spolu kdysi podepsali smlouvu, když jste mě lákali od UPC, kde jste mi tvrdili, že cena bude platit na vždy ("nelíbí se vám to? jděte jinam..."). Nyní zcela úměrně se zvyšováním ceny dochází ke snižování kvality.
Internet potřebuji ke své práci, naštěstí můžu použít 3G přes mobil, jinak bych měl opravdu problém. Vaše technická podpora od pondělí do pátku od 8 do 18 mě už ale začíná s prominutím hodně štvát. Provozuju-li datovou síť, bylo by vhodné mít technika na telefonu, se kterým se dá spojit a který např. restartuje router, switch, server.. a ne že večer padla a do rána nezájem, pak to teprve začnete řešit. Tohle už pochopila spousta lokálních wifi poskytovatelů někde v Horní Dolní, tak bych to čekal i od firmy, co se prezentuje jako metropolitní datová síť.
Během několika málo měsíců mi vyprší smlouva a budu hodně váhat, zda ji nevypovím a nevrátím se zpět k nenáviděnému UPC, od kterého jsem původně přešel k vám.

Kromě klasické omluvy bych rád slyšel vysvětlení, co se děje, kdy se situace vrátí do normálu a hlavně, kdy bude možné kontaktovat technickou podporu nonstop a nebo alespoň např. do půlnoci + o víkendu.

Ročně u vás nechám cca 5000 Kč, očekávám proto solidní jednání a odpovídající kvalitu. Bohužel v poslední době mě o tom vůbec nepřesvědčujete. Dokážete to změnit?

S pozdravem,

Jakub M.

Zpět na „Technická podpora“