logo

Ceník služeb od 1.2.2013

Vše, co se netýká konkrétních služeb
x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Ceník služeb od 1.2.2013

Příspěvekod x-rated » 30.12.2012, 15:12

ceník platnej od 1.2.2013 - došlo k drobný úpravě pár cen a doplnění různejch dalších poplatků, který zatim nebyly nikde k dohledání (servis, upomínky, zařízení, kabely...)

edit 2.1.2013: změnily se soubory na centrio webu, tak ten původní kompletní ceník včetně zařízení apod. je tady :D
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Ceník služeb od 1.2.2013

Příspěvekod x-rated » 02.01.2013, 11:42

přidávám text dopisu, co se rozesílal koncem roku - píše se v něm o rozšiřování programový nabídky, zvyšování dph a poplatků autorskoprávním organizacím, kdo nedostal, může číst tady 8-)
Vážená paní, vážený pane,

velice si Vás vážíme, jako našeho věrného klienta a proto bychom Vám rádi poděkovali za přízeň, kterou
jste nám projevili v roce 2012 a popřáli Vám hodně úspěchů v roce následujícím, v roce 2013. Při té příležitosti
bychom Vás rádi informovali o novinkách a změnách, které v uplynulých měsících proběhly či teprve proběhnou
na naší síti a také o produktových změnách v naší nabídce.

Na Vaše četné žádosti došlo k rozšíření programové nabídky v průběhu měsíce listopad a prosinec 2012.
Již do základní nabídky byly zařazeny stanice Šlágr TV, Fajn Rock TV, TV Fanda; v měsíci prosinec jsme dále
rozšířili programovou nabídku o československé televizní stanice Doku CS, Kino CS, Muzika CS a Film Europe.
V průběhu měsíců leden a únor v roce 2013 pak pro Vás máme připraveny další novinky v programovém
schématu. Jen na okraj jmenujme zařazení 6 nových TV kanálů FilmBox, či jedinečný automobilový kanál Auto
Moto Sport.

V souvislosti s doplněním programové nabídky na Vaše četná přání, se schváleným navýšením sazby
DPH k 1.1.2013 a také proto, že svoje sazby razantně zvýšily autorskoprávní organizace a majitelé vysílacích práv
jednotlivých televizních programů, jsme nuceni od 1.2.2013 tyto skutečnosti alespoň částečně promítnout do
koncové ceny pro zákazníky a upravit tak cenu poskytovaných služeb v průměru o 5%, včetně sazby DPH.
Kompletní nový ceník za Vámi odebírané služby, platný od 1.2.2013, si pak můžete od 1.1.2013
prohlédnout na internetových stránkách http://www.centrio.cz či osobně vyzvednout v provozovně.
Rádi bychom Vám toto zdražení alespoň částečně kompenzovali, a proto v průběhu roku 2013 pro Vás
připravíme plno zajímavých akcí, kdy budeme zařazovat vybrané TV kanály vždy na měsíční období zdarma.

S pozdravem a poděkováním za projevenou přízeň v roce 2012.

Lukáš Hůlka
Výkonný ředitel
CentroNet, a.s.
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

fischlk
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Příspěvekod fischlk » 03.01.2013, 10:54

Ze se pan Hulka nezmini o jedne drobnosti - ze tato zmena znemana ze pokud nesouhlasis muzes vypovedet sml (i kdyz mas uvazek).

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 03.01.2013, 11:42

to sem si taky řikal :D na druhou stranu mám dojem, že zdražení se dotklo jenom samotný televize a takovejch zákazníků je asi úplný minimum... naopak internet zlevnil a ve výsledku balíčky zůstaly stejný (ale až tak moc sem to nestudoval)...
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

informer

Příspěvekod informer » 03.01.2013, 12:52

Tak primárně to mají blbě napsané a má to být od 1.2. co mě říkali na té jejich infolince.
pardon. právě jsem zjistil že v dopise to je, že od 1.2.(pokud tedy může můj příspěvek admin smazat, ať tu nezaclání:)

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 06.01.2013, 11:27

někdo to rozbil, na webu nefungujou ceníky :roll:
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

Tester_0

Příspěvekod Tester_0 » 30.01.2013, 20:32

Opravdu si necháme takovéto zacházení líbit?

Tak mě cenu chtějí navýšit o 15% ..:(, napsal jsem že s tím nesouhlasím a že mám ke smlouvě doložku, že nebudou cenu zvedat....

Jejich "odpověď" mi přišla včera 29.1.. a je opravdu směšná:
Služby se navyšovaly plošně všem klientům na základě dopisu ze začátku ledna. Služby se navyšovaly v průměru o 5% u některých více, u některých méně. Pokud s navýšením nesouhlasíte, můžete uplatnit okamžitou výpověď dle našich všeobecných obchodních podmínek bod 6.6. Je třeba ji zaslat do konce ledna Českou poštou, nebo případně osobní návštěvou na naší centrále mezi 9-17 ve všední den. V soulad s vop Vám bude služby ukončena k 31.1.2013. jako důvod uveďte zdražení.

Takže začínám litovat, že jsme do našeho baráku tuto firmu pustili a pokud od nich nedostanu rozumnější odpověď, tak začnu obcházet barák a dotáhnu do našeho paneláku konkurenci.....

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 30.01.2013, 20:40

o 15%? :shock: co ty máš vůbec za balíček? k limit+ je internet 40 a dohromady to vyjde na 500...
jinak ta možnost ukončit služby při změně podmínek platí všude :) jenom poštou už to asi nestihneš, tak jedině zejtra osobně...
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

Tester_0

Příspěvekod Tester_0 » 30.01.2013, 21:07

Mám internet 30 + základ TV (s HD balíčkem) za necelé 400, je pravda, že jsem tehdá z obchodníka dostal co se dalo ... ale to byl taky důvod proč jsem k nim přešel a přesně jsem očekával tento scénář a proto jsem si od něj nechal do smlouvy zapsat že nesmějí cenu zvednout a že výpovědní lhůta z jejich strany je 1 rok ..... tak se asi zastavím za právníkem, jestli mi to k něčemu bude.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 30.01.2013, 21:17

tak tuhle smlouvu zruš a udělej si novou, lepší :) když to šlo poprvé, pude to snad i teď 8-)
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

Tester_0

Příspěvekod Tester_0 » 30.01.2013, 22:40

:lol: nojo, tak já se jdu podívat na jak dlouho jsem jim to podepsal já :D

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 30.01.2013, 22:47

neni důležitý, na jak dlouho máš podepsanou současnou smlouvu, změnili cenu a tim se to ruší, tak šup zejtra do karlína a pořešit to osobně 8-)
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

fischlk

Příspěvekod fischlk » 30.01.2013, 22:50

staci doporucene - podani musi byt max 31.1

btw. musim se podivat na vyklad jak dlouha ja doba protoze ja jsem se cenu dozvedel 21.1. z faktury. Zadny dopis neprisel.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 30.01.2013, 23:00

fischlk píše:Zadny dopis neprisel.
mně přišly dva :D
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

Tester_0

Příspěvekod Tester_0 » 30.01.2013, 23:20

Mě ten dopis přišel taky, ale to podle mě není směrodatný, protože tam píšou, že to zvedají o cca 5%, ale třeba mě to zvedli o 15% a přesnou částku jsem se dozvěděl taky až z faktury ... a jelikož jsem byl na horách, tak jsem to zjistil až v pondělí.
Asi se spíš zítra stavím za právníkem a uvidím co se s tím dá dělat.
Mám tak trochu pocit z jejich vystupování, že o zákazníky nemají zájem ... ale možná až dá výpověď celý náš barák, tak jim to třeba dojde.
Jo a vlastně mi ještě začátkem ledna dvakrát volali, že mi navýší počet televizí a že mě to bude stát jen pár korun... tak jsem jim zdvořile poděkoval, že to co mám mi stačí. Tak mi odpověděla, že si to tam poznamená :)

Cluster

Příspěvekod Cluster » 31.01.2013, 19:11

Ja take prispeji svou troskou do mlyna. Na unor jsem dostal vyuctovani a prislo zdrazeni o 50 Kc. Odebiram 100Mbit, platil jsem 599, na unor prisla faktura na 649Kc. Psal jsem na zakaznicke centrum, dostal jsem laxni odpoved, bez zajmu. Moje reakce byla, ze pokud neslevni, slubu zrusim. Odpoved prisla jednoznacna, at tedy sluzbu zrusim. Proste nezajem. Protoze podle vseo. podminek pri zdrazeni sluzby mam dle bodu 8.6 pravo smlouvu vypovedet tak jsem ucinil. Vypoved musi byt ale dana 3 dny pred ucinnosti zmeny ceny. Nevim na co Centrio hresi, zda na nepozornost uzivatelu, protoze pokud promeskate cas na reakci, podani odporu na zmenu sluzby a jste v zavazku musite platit dal az do konce. Reakce zakaznickeho centra byla rychla o 3 dny mi volala pani a ochotne cenu srovnala dle aktualniho ceniku, coz dokonce je levnejsi, na 569Kc. Stale nechapu kdo v managmentu prisel na napad stavajicim zakaznikum sluzbu zdrazit a zaroven v novem ceniku uvadet cenu levnejsi. Pokud to byla technicka chyba tak zakaznicke centrum by se k tomu melo postavit jinak a ne cekat az jim uzivatele budou davat vypoved. U Centria jsem asi 4 roky, jejich internetove pripojeni neni zadny zazrak, zahranicni konektivitu maji mizernou coz mi vadi nejvice. Zakaznicke centrum je des bes, telefony prekticky nezvedaji. Toto je telekomunikacni spolecnost ktera snad jako jedina na svete nezveda telefon, proste jsem se tam nedovolal. Uvidime do budoucna, pokud me jeste necim nase.ou tak nemam problem sluzbu zrusit, ja je k zivotu nepotrebuji.

Tester_0

Příspěvekod Tester_0 » 01.02.2013, 08:28

Přeci ti nemůžou jen tak navýšit cenu, aniž by ti to řekli a ty se to dozvěděl až z faktury a měl jen pár dní na výpověď. .... to je v rozporu s občanskoprávním zákoníkem.
Prostě spoléhají na to, že lidi jsou "ovce" a prostě to zaplatí.

Cluster

Příspěvekod Cluster » 01.02.2013, 11:02

Tester_0 píše:Přeci ti nemůžou jen tak navýšit cenu, aniž by ti to řekli a ty se to dozvěděl až z faktury a měl jen pár dní na výpověď. .... to je v rozporu s občanskoprávním zákoníkem.
Prostě spoléhají na to, že lidi jsou "ovce" a prostě to zaplatí.
Stalo se tak. Sice jsem dostal dopis od reditele kde upozornuje na zdrazovani, ale z textu jsem rozumel, ze se jedna jen o kabelovou televizi, ne Internet. Doklada to i odkaz v dopise na novy cenik platny od unora. Zadne konkretni upozorneni jsem nedostal, pocital jsem s zvysenim ceny o zmenu DPH, coz cini 6 Kc, zvyseni ale cinilo 50Kc coz neni ani tech deklarovanych 5% ktere zminuji v dopise. Panuje v tom zmatek, dopis od reditele je zmatecny. Ja vychazim z faktu, v dopise je odkaz na cenik ktery uvadi cenu 569Kc, ja jsem byl fakturovan 649Kc, bez upozorneni. Nebylo moc casu na vyjednavani, mel jsem snahu kontaktovat zakaznicke centrum, to bylo bez zajmu neco menit, prej ze si mam dat zadost a ta do 30 dnu bude posouzena. Na to nebyl cas a tak jsem podal rovnou doporucene vypoved. Az na to prisla kladna reakce a vse se vyresilo k spokojenosti. V kazdem pripade toto chovani nedela dobre jmeno firme, takhle chovat se muze mozna nejaky vexlak, ale ne akciova spolecnost. Vubec pristup tehle firmy, komunikace je na urovni nejake garazove firmy.

Kudla

Příspěvekod Kudla » 14.02.2013, 16:28

Mám 100 Mbs internetovou přípojku a rovněž mi zvýšili cenu z 599 Kč na 649 Kč měsíčně. Psal jsem jim email - bez odpovědi, snažil jsem se dovolat - automat po ohlášení položí hovor, napsal jsem reklamaci faktury za únor - zatím bez odpovědi, nicméně jsem dostal výhružnou SMS, že dlužím 100 Kč. Vypravil jsem se tedy na zákaznícké centrum, které mi předhodilo pracovníka neustále dokola opakujícího podivné důvody, proč zdražovali. Na můj požadavek o předložení aktuálního ceníku ve kterém je mnou placená cena, nebyl schopen reagovat. Protože jednání nespělo k žádnému konci (a já tohoto pracovníka lituji, protože dělat ze sebe blbce musí být náročné) napsal jsem napřed výpověď s tím, že ihned uzavřu novou smlouvu za uvedenou cenu v ceníku t.j. 569 Kč. Poté jsem však zvolil řešení, že přejdu od 1.3. na pomalejší připojení 40 Mbs za 469 Kč. Tato rychlost mi stačí, 100 Mbs stejně chodilo pouze 70 - 80 Mbs a slavné Centrio má ze mě o 100 Kč méně než mohlo mít. Jejich podnikatelský záměr opravdu nedokáži pochopit. Vřele doporučuji všem zákazníkům, aby se ozvali. To co Centrio udělalo je podvod a nemá to oporu v zákoně (nezveřejněné ceníky a neoznámení nové ceny). Stížnost na ČTÚ vypracuji během víkendu.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 14.02.2013, 16:40

jak mohli zvednout cenu samotnýho internetu na 649, když nejdražší a samostatně stojí 569? :shock:
s těma odpověďma z klientskýho centra je to někdy špatný, už taky na něco čekám druhej den :D kde je konec panu stavinohovi... :cry:
ale internet jede dobře, i televize a telefon, všechno ok...
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

Tester_0

Příspěvekod Tester_0 » 19.02.2013, 15:29

Kudla píše:Mám 100 Mbs internetovou přípojku a rovněž mi zvýšili cenu z 599 Kč na 649 Kč měsíčně. Psal jsem jim email - bez odpovědi, snažil jsem se dovolat - automat po ohlášení položí hovor, napsal jsem reklamaci faktury za únor - zatím bez odpovědi, nicméně jsem dostal výhružnou SMS, že dlužím 100 Kč. Vypravil jsem se tedy na zákaznícké centrum, které mi předhodilo pracovníka neustále dokola opakujícího podivné důvody, proč zdražovali. Na můj požadavek o předložení aktuálního ceníku ve kterém je mnou placená cena, nebyl schopen reagovat. Protože jednání nespělo k žádnému konci (a já tohoto pracovníka lituji, protože dělat ze sebe blbce musí být náročné) napsal jsem napřed výpověď s tím, že ihned uzavřu novou smlouvu za uvedenou cenu v ceníku t.j. 569 Kč. Poté jsem však zvolil řešení, že přejdu od 1.3. na pomalejší připojení 40 Mbs za 469 Kč. Tato rychlost mi stačí, 100 Mbs stejně chodilo pouze 70 - 80 Mbs a slavné Centrio má ze mě o 100 Kč méně než mohlo mít. Jejich podnikatelský záměr opravdu nedokáži pochopit. Vřele doporučuji všem zákazníkům, aby se ozvali. To co Centrio udělalo je podvod a nemá to oporu v zákoně (nezveřejněné ceníky a neoznámení nové ceny). Stížnost na ČTÚ vypracuji během víkendu.
Dejte pak vědět, jak dopadnete. Na moje telefonáty a emaily také nereagovali, takže zatím uhrazuji fakturu v původní výši a dál s nimi bojuji.
K vaší stížnosti na CTÚ, se rád připojím a myslím, že nebudu sám.

Dave_S

Příspěvekod Dave_S » 20.02.2013, 14:29

U Centria jsem cca 3,5 roku (Stodulky - prechod od UPC) a mel jsem tarif 30/30 za 499,-. Na unor mi prisla faktura na 529,- takze jsem zavolal na infolinku proc zdrazili. Vagni odpoved (dph, poplatky, blablabla) - odcitoval jsem jim aktualni cenik kde za 40/40 chteji 469,- > doporucili abych dopisem zazadal o zmenu tarifu, coz jsem obratem ucinil. Vysledek - faktura na brezen za 469 - 60 (zpetne rozdil platby 529 vs 469 za unor). Realna rychlost pripojeni (drat za switchem) skoro 50/50. Takze ja jsem spokojeny :)

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 20.02.2013, 14:57

je škoda, že tyhle změny nedělají automaticky :roll: stačí rozeslat hromadný emaily o změnách podle tarifů a většina bude spokojená... kdysi to tak udělali s navýšením 15 -> 50, kdo nechtěl, moh napsat, že o to nemá zájem a bylo to...
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

Zpět na „Novinky a všeobecná diskuze“