Nej.cz

x-rated
Administrátor
Nej internet: mám
Nej televize: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Nej.cz

06.08.2020, 22:59

no nevim, že by to s tim nova sportem byla nějaká výjimka, to mi nepřijde 🤔 má to o2, tmobile, vodafone i třeba to sledovanitv
rozlišení a kvalita sou dvě různý věci - třeba sledovanitv má kvalitu obrazu dost slušnou a rozlišení mají full hd, ale jak je na tom teď nej.cz, to netušim
balíček se 100 GB měsíčně od o2 žádný časový omezení nemá, ale je otázka, jak dlouho to budou nabízet a co bude potom, to asi zatim nikdo neví
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

Emundans
Nej internet: nemám
Kontaktovat uživatele:

10.08.2020, 11:54

joeex píše:
06.08.2020, 22:12
Koukal jsem se na konkurenci, když teď nabízí tak špatnou tv, tak už to moc výhodné není. Docela mě zaráží, že nenabízí žádnou výhodu pro ty co zůstanou.
Narazil jsem na lepsi.tv, máte s tím někdo zkušenost?
Za dva měsíce používání nemůžu úplně doporučit - ovládání aplikace se chová dost nepředvídatelně a celkově byla na SmartTV samsung výrazně pocitově pomalejší než sledováníTV.
Vyloženě výpadky nebo technické problémy jsem u nich nezaznamenal. Akorát pozor na poplatek 99,- za každý další souběžný stream + jejich VOD archiv není zdaleka tak rozsáhlý jak slibují, nejednou se mi stalo že jsem tam dohledal seriál/film ze kterého se nakonec vyklubal jen trailer...
Na zakázku stavím SOHO sítě na platformě MikroTik :) konzultace / objednávky řeším ve zprávách.
MTCNA, MTCTCE

Mimo office odepisuji z této fešandy

no avatar
joeex

14.08.2020, 18:48

Tak to lepší.tv mě moc netěší.

Dostal jsem od nich nabídku, je to o trochu dražší, prý přepočítali moji současnou nabídku programů na kredity a několik mi jich přidali, ale předtím jsem měl volný výběr a všechny programy byly rovnocenné, ale v jejich systému jsou ty sportovní kanály stojí nejvíce kreditů :-( a také mírně zrychlí internet (což je nic nestojí), ale hlavně chtějí úvazek na 24 měsíců.
Zkoušeli jste s nimi vyjednávat?

Simky z Datománie prý nepůjdou objednat od 16.8.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

14.08.2020, 18:51

lepší.tv nebo nej? 🤔
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

no avatar
joeex

14.08.2020, 19:00

samozřejmě od nej.cz, lepší.tv ani internet nemají

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

14.08.2020, 19:05

ten systém kreditů by moh bejt dost super, každej by si navolil jenom ty programy, co skutečně chce, ale chtělo by to zlevnit, protože kredit je i za ty český reklamní stanice typu nova a prima a pak hlavně mě napadlo, jak to je, když někdo si koupí ten nějvětší balíček kreditů a stejně by potřeboval ještě víc, ale větší balíček kreditů už nemají 🤔
mně zatim nikdo nevolal, teda kromě několika dnů po sobě tohohle https://www.muzutozvednout.cz/telefonni-cislo/720132715, ale to sem vůbec nezvedal a pak sem to i bloknul na základě ohlasů z webu
dokonce ani žádnej dopis mi zatim nepřišel 🤔 nemoh bys ten dopis vyfotit a hodit to sem? :o

no avatar
joeex

14.08.2020, 19:17

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za to, že využíváte služeb Centrio.
Velmi si vážíme zákazníků jako jste právě Vy, a proto se snažíme pro Vás naše služby neustále zlepšovat.

Rádi bychom Vás touto cestou informovali o plánovaných změnách a vylepšení naší televizní platformy. Stávající IPTV platforma, která nemá některé funkce, bude nahrazena platformou novou, kterou budeme poskytovat ve spolupráci se společností Nej.cz. Je nejen modernější, ale má navíc celou řadu chytrých funkcí:

· Můžete si nahrát až 100 hodin svých oblíbených pořadů.

· TV kanály jsou vysílány vždy v té nejvyšší dostupné kvalitě (nejčastěji HD)

· Zpětný časový posun pro Vaše oblíbené pořady je až 7 dní.

· Na seriály, filmy nebo dokumenty se můžete podívat i přes další chytrá zařízení.

· Můžete si poskládat svůj vlastní balíček programů na míru. Zvolené programy si navíc můžete každý měsíc změnit.

· Více než 90 kanálů v HD kvalitě

A právě v souvislosti se zaváděním nové platformy bude na Vaší současné platformě v průběhu podzimu tohoto roku postupně docházet k utlumování původní platformy, což může mít za následek ukončení některých funkcí – např. možnosti nahrávání pořadů, nebo snížení počtu vysílaných TV stanic.

Přikládáme také aktuální seznam nové programové nabídky včetně kreditového ohodnocení jednotlivých TV programů. V základním balíčku budete mít nově k dispozici 10 kreditů, které lze případně dle potřeby doplnit o dalších 14, 27 nebo 41 kreditů navíc.

S přechodem na novou platformu bude potřeba vyměnit Váš set-top box a také zvolit nový balíček služeb. V následujících dnech Vás budou kolegové z naší zákaznické linky kontaktovat, aby Vám zodpověděli veškeré Vaše dotazy, domluvili se na způsobu výměny Vašeho set-top boxu a společně s Vámi vybrali služby a balíčky nejvhodnější právě pro Vás.

Pokud byste výhod nové televizní platformy nechtěli využít, máte právo služby v zákonné 30denní lhůtě vypovědět. Věříme ale, že možnosti, které nová televizní platforma nabízí, zajisté oceníte a najdeme společně vhodné řešení právě pro Vás. Informace týkající se změn televizní platformy Vám v následujících dnech dorazí také poštou.

V případě potřeby jsme Vám také k dispozici na telefonním čísle 246 008 730 nebo na
e-mailu info@centrio.cz. Další informace naleznete také na našem webu www.centrio.cz.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další společně strávené období.

Hezký den Vám za celý tým Centrio přeje

Vítězslav Rákosník |Vedoucí zákaznického oddělení

no avatar
joeex

14.08.2020, 19:19

dopis mi přišel v papíru i emailem, volali mi s toho čísla z dopisu, ještě tomu byla ta nabídka programů, ale to mají na webu nej.cz stejné

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

14.08.2020, 19:27

dík :) zajímavý je tohle
Pokud byste výhod nové televizní platformy nechtěli využít, máte právo služby v zákonné 30denní lhůtě vypovědět.
z čehož vyplývá, že buď všichni přejdou, nebo pápá 🙄 na jednu stranu je logický, že chtějí využívat tu svoji vlastní platformu, kterou mají v celý síti nej, určitě to pro ně bude výhodnější, ale dokud neudělaj aplikace pro nejrozšířenější systémy v televizi, tak grrrr 🤬 zase set-top boxy jako v pravěku, to je jednoznačnej downgrade i přes nějaký ty jiný možný výhody 🙄👎
zajímavý je, že zatim ani zmínka o tom, že v budoucnu centrio zanikne :D takhle to nej dělá se všema značkama, co pohltí, viz https://www.nej.cz/zakaznicka-sekce/dok ... a-manualy/

no avatar
joeex

14.08.2020, 21:09

Vodafone taky převádí exUPC zákazníky na svoji platformu, to nemá moc smysl provozovat. Ale VDF zasvítil s 1Gbitem, i když 999 se mi zdá dost.

Settop box se hodí, já třeba nemám smart tv, třeba u O2 jsou lidi bez settopboxu na druhé koleji, např. když se hraje nějaký zajímavý fotbal.

Odpovědět