logo

Tak nám Centrio bude ...

Vše, co se netýká konkrétních služeb
JUrban
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Tak nám Centrio bude ...

Příspěvekod JUrban » 26.02.2015, 19:51

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak nám Centrio bude ...

Příspěvekod x-rated » 27.02.2015, 01:45

snad se ty další prostředky využijou k nasazení plnohodnotnejch HD programů a skutečně se tim urychlí upgrade sítě :) stejně to ale z větší části padne na dorovnání ztrát kvůli kurzu koruny :x holt máme pošahaný bankéře... spíš by mě zajímalo, co se jim nelíbí na meteoru, že se budou stěhovat :? ale možná na floře to bude levnější :D
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

Ipexja

Příspěvekod Ipexja » 28.02.2015, 10:09

Pro firmu typu Centrio by nemel byt pohyb koruny zadny problem, kdyby meli schopne managery, existuje nespocet zajistovacich financich derivatu, ktery jim mohou situaci dlouhodobe resit. V nestalem podnikatelskem prostredi z hlediska vyvoje menoveho kurzu, pro firmu ktera inkasuje v domaci mene a nakupuje v zahranicni je to nutnost. Prijde mi ubohe kazdou zmenu kurzu pozadovat ve forme komepnzace navyseni ceny sluzbe zakaznikum. Panove by se meli zamyslet.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 28.02.2015, 10:15

jestli to tak je, tak buď jim chybí nějakej schopnej manažer přes finance, nebo to neni tak jednoduchý, jak se může zdát :o nebo možná nepočítali s tim, že se v čnb zblázněj a dolar bude za 24 a euro za 28 :|
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

habibti

Příspěvekod habibti » 28.02.2015, 11:50

nevidím důvod zdražování služeb u zastaralých metalických připojeních (nikde není žádná investice do modernizace) kde využívám zastaralou technologii přenosu dat .

Nikdy nedosáhnu rychlosti 60/60mb !!! ,kterou si platím řadu let, nikdy jsem to soudně neřešil, klamavá reklama a podobně ) ,pochopím to u nových optických sítí ,kde je rychlost navýšena a síť moderní a opravdu relativně poskytuje udávanou rychlost ve Vaší nabídce .

Co se týče TV kanálů ,tak se úroveň poskytovaných služeb zhoršila,

nabídka programů je velmi omezená (když Centrio začínalo, byla nabídka daleko na lepší úrovni ,jeden příklad, nevím koho zajímá nový program Mnam TV ,pořadů o vaření je všude plno ,asi je zdarma a volně šiřitelný,nebo hodně levný,jde o to dodržet nabídku 92 kanálů,že) .

A věta nepříznivý vývoj kurzu EUR a USD je zavádějící ,neschopné vedení firmy.

Nabídka UPC a dalších společností je pořád levnější ,než Váš balíček a na lepší obsahové úrovni , stačí se podívat .

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 28.02.2015, 12:10

habibti píše:Nikdy nedosáhnu rychlosti 60/60mb !!!
při reklamaci se to vyřešit nepovedlo? :o
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

habibti

Příspěvekod habibti » 28.02.2015, 12:24

nikdo se neozval ,nemám tolika času se tím zabývat ,měli by se chytnout za noc a začít makat ,ne jenom navyšovat cenu paušálů

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 28.02.2015, 12:31

to už se mi přes email taky párkrát stalo, no :roll: když tak si založ téma v technický podpoře tady na fóru a kouknem na to, cos zkoušel a co by se ještě dalo vymyslet 8-)
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

durules

Příspěvekod durules » 01.03.2015, 10:21

Prispeji svojim nazorem do debaty. Nikdy jsem nepochopil cenotvorbu Centria. Nevim kdo v tehle firme rozhoduje o cenach, zda nejakej ajtak, nebo sekretarka, technik? Stavajici zakaznici jsou uz po nekolikate zas hozeny pod autobus jenom vinou toho, ze nejsou v spravnem pokryti? Proc jedni na relativne lepsi technologii (optika) maji ceny nizsi a ti druzi loajalni stavajici zakaznici se potykaji se zdrazenim? Pokud to vidim spravne tak ti co jsou na optice tem se od 1.4. ceny nemeni.
Proc dochazi k rozdeleni a vetveni ceniku tomu nerozumim. Pokud na metalickem vedeni je rychlostni strop 100 Mbit a na optice se s touto rychlosti zacina, mel by byt cenik jednotny. Ostatni nizsi rychlosti zrusit, maximalne nabidnout 40ku treba za 350Kc, pro ty co vyssi rychlost nepotrebuji. Ceny by mely byt pro vsechny stejne bez rozdilu technologie. Tak ze moje predstava feroveho ceniku by byla nasledna.

40Mbit - 350Kc
100Mbit - 499Kc
250Mbit - 599Kc
500Mbit - 799Kc
1000Mbit - 1099Kc

Zakazni ktery je v dosahu pouze metalickeho pripojeni by mel na vyber jen ze dvou tarifu, coz si myslim, ze by nikomu nevadilo.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 01.03.2015, 10:39

zdražení se týká i optickýho připojení - všechno bylo o 49 kč levnější :)
a je pravda, že na tom metalickym je zybtečně moc tarifů, stačila by třeba 50ka za 399 a stovka jako na optice :) ale asi by se to nedalo už utáhnout, těžko říct... možná tam ale funguje nějaká retenční nabídka :P našel sem na netu něco o 100 Mb/s od centria za 200, ale jestli to tak skutečně je, kdo ví :) http://www.itefektivne.cz/archives/2123 i když moc seriózně ten článek nevypadá, tam týpek moc zapojuje fantazii o teorii a praxi, přitom ví očividně houby :D
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

durules

Příspěvekod durules » 01.03.2015, 12:46

Ja se domnivam, ze cena optiky zustava stejna jako v lonskem roce, alespon u tarifu 100Mbit za 448Kc, coz je o 150Kc mene nez na metalice. Me to prijde jako schizofrenie a je to nefer, navic ceny na metalice nejsou vubec konkurencni k ostatni providerum. Treba u tarifu 40Mbit, za 550Kc mohu mit VDSL od O2 s konektivitou do USA o jake se Centriu ani nezda! Tahle situace rozdilnych ceniku se stale opakuje asi posledni 3 roky.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 01.03.2015, 12:57

ceny optickýho internetu byly 399, 499, 699 a 990, ale ta stovka je skutečně levnější na optice než na metalice - což je blbý, ale dělá to celá řada jinejch isp s více technologiema připojení - třeba riomedia a jejich rozdíly mezi kabelem, starší wifi a novější wifi http://www.riomedia.cz/internet :?

s tou konektivitou to neni tak jednoduchý, je tady o tom celý téma http://www.centriozone.cz/viewtopic.php?f=7&t=170
přímo se světovou konektivitou problém nejspíš neni, problém je někde ve starý síti, kdy je rychlost do světa skoro nepoužitelná, ale k tomuhle problému na optický síti nedochází... bohužel se zdá, že snaha o vyřešení už ze strany technickýho oddělení neni - asi si málo lidí stěžuje, jinak by to mělo nějakou prioritu a měli bysme tu i vyjádření :?
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

peter30

Příspěvekod peter30 » 03.03.2015, 21:12

Takže výpověď a čekat na retenci. Aspoň teď nenutějí smlouvu na 12 měsíců.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 05.03.2015, 11:41

koukám, že se na webu objevil snad zatim nejkompletnější ceník, jakej kdy centrio vydalo :D sou tam uvedený i ceny pro nový zákazníky od obchodních zástupců, celkem neodolatelná nabídka :P trio 1000 za 799, mmm, to se musí prodávat samo :D
jenom teda je zajímavý, že se pořád ještě dávají i sd stb :o
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek

Zpět na „Novinky a všeobecná diskuze“