logo

Pokuta za snižení služeb

Vše, co se netýká konkrétních služeb
lendolka
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Pokuta za snižení služeb

Příspěvekod lendolka » 19.08.2013, 19:36

Zdá se mi hodně neseriozní, že si Centrio dalo do ceníku služeb 500,- Kč "pokutu", nazývají to poplatek za snížení služeb. Dřív, když bydlela s námi i dcera, využívala jsem 2 set-top-boxy a více televizních kanálů, nyní takový rozsah služeb už nevyužiji, a budu pokutována za moje několikaleté využívání nejdražších služeb a pravidelné a poctivé placení. A navíc, jak jsem tu už správně na diskuzi četla, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Platím víc, já věrný zákazník, než noví zákazníci. Vymysleli to hezky, mám starý tarif, ten už nyní není, nazývá se trochu jinak, dříve Trio, dnes Trio+. Podle mě je to odrazující politika pro stávající zákazníky. Mně tedy odrazuje a už se poohlížím po jiné možnosti připojení na internet. Mám pevnou linku, takže tarif přes telefon bude pro mě nejvýhodnější a celé Centrio zruším (internet i TV), už ho potřebovat nebudu, už máme společnou anténu na příjem TV a internet budu mít levnější od jinud. Ať to mám za jeden poplatek, ale já tomu říkám pokuta. Strašně jste mě Centrio svým přístupem k věrným zákazníkům zklamali, mrzí mě to. Je to pro mě poučení, že všichni jsou stejní, všem jde o co největší výdělek a ne o spokojenost zákazníků. Mohu srovnávat s UPC. Bohužel jsem myslela, že Centrio takové nebude, proto jsem k němu přešla, ale jsem zas zklamaná. Chování k zákazníkům stejné, jen na nich co nejvíc vydělat!

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuta za snižení služeb

Příspěvekod x-rated » 19.08.2013, 20:08

já teda službu nikdy nesnižoval, ale jak tak koukám do ceníku upc na září, tam je poplatek 302 kč pro druhý a další snížení za kalendářní měsíc, takže první snížení je možná bez poplatku, jestli to chápu dobře...
500 u centria je docela slušná nálož :| já sem hlavně zvědavej, jak teď zareagujou na to zrychlení ze strany upc, ten upload sice mají pořád zoufalej, ale takovejch 240 Mb/s na stahování neni úplně k zahození :P
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

lendolka

Příspěvekod lendolka » 19.08.2013, 21:22

Jak říkám, stálého zákazníka si moc neváží, tak si myslím, že spíš nabídnou něco zajímavějšího pro potencionální zákazníky, aby je přitáhli, ale stávajícím asi nic moc extra nenabídnou. A až novým vyprší roční výhodnější smlouva, zas utřou lusku. Mně poslali koncem minulého roku moc hezký dopis, jak si mě váží jako věrného klienta, ale hned v zápětí píšou, že jsou nuceni navýšit cenu služeb. :!: Managment je schovaný, nedá se dovolat nikam jinam, než na Call centrum, kde prý telefony např. na výkonného ředitele, který podpisuje ty "krásné" dopisy, nedávají. Nikde se na nic pořádně nedá zeptat. Tak uvidíme, jestli překvapí.

fischlk

Příspěvekod fischlk » 22.08.2013, 11:22

poplatek za snizeni byl vzdy I u UPC.

Tam se to resi ( a predpokladam I tady) ze se da vypoved a objednase to znova. Pak se da zacit vyjednavat lepsi podminky.

Zpět na „Novinky a všeobecná diskuze“