Jaké máte zkušenosti s podporou a se zpětnou vazbou?

Odpovědět
no avatar
doubleclutcher
Centrio internet: nemám
Centrio televize: nemám
Centrio telefon: nemám

Jaké máte zkušenosti s podporou a se zpětnou vazbou?

17.05.2013, 10:06

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s podporou a se zpětnou vazbou ze strany Centria? Já říkám na rovinu, že dlouhodobě špatnou. Nejednou se mi stalo, že na mail nebo na dotaz odeslaný prostřednictvím webového formuláře nikdo neodpověděl. Poslední zkušenost mám takovou: Ačkoli jsem s obchodníkem Centria uzavřel novou smlouvu na poskytování služeb Centrio už v polovině dubna 2013, tak včera 16/5/2013 mezi 01:00 - 02:00 h mi byly bezdůvodně odpojeny veškeré služby Centria. Mezi 9.-10.h jsem tuto skutečnost oznámil na infolinku Centria. Do této chvíle, 17/5, 9:46h mi služby Centria nefungují. Ze strany Centria minimální zájem situaci řešit...

Když jsem podepsal v dubnu novou smlouvu, obchodník nabízel výměnu set top boxů za novější, které podporují funkci "Pause TV" a přístup do archivu odvysílaných pořadů. Více v tomto vlákně: http://centriozone.cz/viewtopic.php?f=11&t=115 . Dne 26/4 jsem zaslal dotaz na technické oddělení, že funkce "Pause TV" a přístup do archivu odvysílaných pořadů nefungují, zastavuje se každou chvíli obraz i zvuk. Dodnes (17/5) nikdo neodpověděl.

V zásadě ovšem služby Centria fungují dobře, výpadky bývají ojedinělé. Dobrá funkčnost služeb je základ spokojenosti zákazníka, když ale nastane problém a zákaznická podpora společnosti funguje špatně, společnost u zákazníka okamžitě ztrácí kredit, což by si měli v Centriu uvědomit.

x-rated
Administrátor
Centrio internet: 1000/500 Mb/s
Centrio televize: mám
Centrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké máte zkušenosti s podporou a se zpětnou vazbou?

17.05.2013, 14:03

já psal 12.2. email na info@centrio.cz a odpověď pořád nikde :D sice se to povedlo vyřešit jinak, takže je to vlastně uzavřený, ale už to neni co bejvalo, pan kuba (nebo jestli tam někdo sedí místo něj) je asi mimo provoz :) jinak mně naštěstí všechno funguje a bez problémů...
x-rated
CentrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

Odpovědět