Stránka 1 z 1

Toto forum

Napsal: 30.01.2012, 21:30
od wolf80
Zdravim

Mam pripominky k registraci. Chapu, ze toto je forum pro klienty CentroNetu, ale proc se u registrace automaticky predpoklada, ze clovek ma vsechny 3 sluzby? Pokud bych mel napr. jen InterNet, tak stejne musim vybrat nejaky TV a televizni pausal a cimz asi budu zkreslovat statistiky. :) Kor, kdyz je toto forum nove a nema skoro zadne uzivatele - tak to ale v zacatcich byva. :) Jak je patrne z me IP adresy, klientem CentroNetu zatim nejsem, neb jsem na nej slysel jeste horsi reference nez na UPC, takze vyckavam na osobni zkusenosti mych sousedu. U UPC jsem se s cenou dostal na podobne hodnoty jako ma CenTrio, CT je vyhodnejsi v symetrickem pripojeni (ktere u stahovani stejne nevyuziju) nevyhodou je, ze bych si musel zrizovat pripojku domu a hlavne bych riskoval, ze budu mit mene stabilni pripojeni s vice vypadky (UPC mi za posledni rok nejelo cca 1 vecer) - muze/nemusi byt, ale CenTrio pro me nema zadnou extra pridanou hodnotu. :)

Jinak me pobavila sekce pozadujici dary. :) Cozpak je na tom spolecnost CentoNet tak spatne, ze si neumi zaplatit ani sve PR? Tento web samozrejme uz z principu za objektivni pokladat nebudu. :lol:

Re: Toto forum

Napsal: 31.01.2012, 16:03
od x-rated
první uživatel, hurá :D vítej na fóru ;)
políčka už sou opravený, dík za info... ta možnost "-" měla sloužit i jako volba pro lidi, co službu nemají, ale tak to nefunguje, je potřeba přidat další možnost, už by to mělo bejt ok :)
jinak tohle forum nemá s centronetem nic společnýho, já sem taky bejvalej klient upc... forum sem založil stejně jako tomus založil upczone.cz, to taky neni žádnej zaměstnanec upc...
než sem fórum zakládal, zvažoval sem i možnost ho vytvořit pro firmu, ale obchodní ředitel se neobtěžoval ani odpovídat na můj email, takže je to neoficiální diskuze :)

Re: Toto forum

Napsal: 01.09.2012, 09:40
od Spirit
Teda musím říct super nápad tohle fórum! Něco takového mi u centria hodně chybělo, ostatně co si budeme povídat celkové PR mají velice špatné (resp. spíš zastaralé) ... dokud nic nepotřebujete fungují velice dobře, když se ale chcete pohrabat v setoboxu nebo pohrát s voip akorát odpoví, že to nejde ... vkládám tedy do fóra velké naděje a možná i něco víc ... ;)

Re: Toto forum

Napsal: 08.06.2013, 07:41
od pan T
Tak jsem se regnul a neprostudoval zdejsi forum. Bohuzel, uz je to zde asi mrtve. Skoda. Třeba to zde zas casem ozije.

pan T.