logo

Vítejte na diskuzním fóru Centriozone.cz

Připomínky, návrhy, nápady
x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Vítejte na diskuzním fóru Centriozone.cz

Příspěvekod x-rated » 10.01.2012, 10:13

Vítejte na novém diskuzním fóru Centriozone.cz, které jsem založil pro všechny, kteří se chtějí o službách společnosti CentroNet, a.s. dozvědět více.

Posláním fóra je vzájemná komunikace, pomoc a výměna rad, zkušeností i dalších informací mezi uživateli ve všech oblastech, které se telekomunikačních služeb Centrio týkají. Zároveň může posloužit potenciálně novým klientům při rozhodování. Jde o zcela neziskový projekt, nad jehož obsahem nemá společnost Centronet, a.s. žádnou kontrolu a jehož správce není v žádném pracovním poměru s touto společností.

Inspirací pro založení portálu mi bylo podobné diskuzní fórum UPCzone.cz, které slouží klientům společnosti UPC Česká republika, s.r.o. již od roku 2004. Po změně providera mi přišlo líto, že nebudu moct s nikým sdílet informace, tak jsem dlouho neváhal a založil toto fórum.

Věřím, že časem bude o fóru vědět více lidí a místní komunita příležitostných i stálých uživatelů se rozroste, protože s větším počtem lidí vzroste také informační hodnota fóra.

Co od fóra očekávat
- informace o službách a novinkách
- pomoc s řešením různých problémů
- nezávislé názory klientů i kolemjdoucích uživatelů
- rady a zkušenosti všeho druhu v souvislosti s Centriem

Co se vyplatí
- vytvořit si registraci - můžete následně vkládat vlastní témata, příspěvky a ankety
- nastavit si bezpečné heslo - ideálně alespoň 10 znaků dlouhé s kombinací velkých a malých písmen, číslic a speciálních znaků, bez jakéhokoliv významu v žádném jazyce a s žádnou osobní vazbou
- vyplnit si svůj profil včetně odebíraných služeb - dočkáte se tak lepší rady
- používat vyhledávání - zamezí se tím většímu množství opakujících se témat a přehlednost zůstane zachována

Co se nevyplatí
- porušovat pravidla fóra
- zveřejňovat o sobě zbytečně moc osobních informací
- poskytovat komukoliv heslo k vlastnímu uživatelskému účtu
- bezhlavě věřit radám z jiných diskuzí, především v technických záležitostech - síť CentroNet má svá specifika a tím pádem nemusí být např. informace o kompatibilitě zařízení od uživatelů jiných poskytovatelů služeb vždy správné

Na kolik to všechno uživatele vyjde
- vůbec na nic, registrace je zcela zdarma a k prohlížení obsahu ani není vyžadována

Informace o fóru a hostingu v den spuštění – 10.1.2012
- fórum: phpBB Ltd.
- verze: 3.0.10
- jazyk: čeština
- vzhled: Reckless Red (vytvořil Eric "Airwick" Séguin a.k.a. secl4)
- hosting: Wedos, a.s.
- MySQL(i): 5.5.18
- PHP: 5.3.8
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

Zpět na „Fórum“