Proč už nefunguje Facebook přihlašování

Odpovědět
x-rated
Administrátor
Nej internet: mám
Nej televize: mám
Kontaktovat uživatele:

Proč už nefunguje Facebook přihlašování

09.08.2020, 16:23

dneska po úspěšný aktualizaci fóra a rozšíření sem zkoušel, jestli všechno funguje, a při tý příležitosti sem zjistil, že nejde login přes facebook 🙄 tak sem se přihlásil na facebook a tam sem se dozvěděl, že můj účet byl zablokovanej 😲

na tom účtu se ani neděly žádný pochybný praktiky a sloužil jenom k jednomu jedinýmu účelu - pro nastavení přihlašování na tohle fórum prostřednictvím oneall rozšíření
za celou dobu mi nepřišel ani žádnej email s upozorněním na cokoliv, jenom dneska po aktualizaci fóra sem náhodou zjistil, že ten účet je zablokovanej
když to chci řešit, nemám jak - nikde neni žádnej odkaz na podporu, nikde se ničeho nedomůžu, prostě facebook se rozhodnul a ani se mě o zablokování neobtěžoval informovat třeba na email

osobně facebook nepoužívám, resp. mám tam dva účty - jeden tenhle developerskej zablokovanej čistě kvůli přihlašování tady, druhej bez údajů, jenom na šmírování lidí, když si chci někoho prolustrovat, ten samozřejmě funguje dál...
no takže takhle funguje f*ckbook

Obrázek

edit: povedlo se mi vygooglit nějakej email disabled@facebook.com, tak sem tam napsal, ale kdo ví, jestli někdy přijde nějaká odpověď 🙄
9900K / G.Skill 32GB@4 GHz / MXI Formula / RTX 2080 Ti / Sabrent 4 TB NVMe / X-Fi THD / HD660S / G403 / G815 / UP2715K 5K IPS / HX1000i / Define R6 / EKWB full

Odpovědět