logo

Formule Sport

Novinky, tarify, zkušenosti, různé další informace
centrio
CentroNet, a.s.
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Formule Sport

Příspěvekod centrio » 16.04.2015, 14:42

Už zítra nás čeká Velká cena Bahrajnu do 19.4.2015 Živě na Sport1 a Sport2 ! :)
Nově si můžete objednat na http://www.centrio.cz/tematicke-balicky-televize nebo
zákaznické lince i tematický balíček Formule Sport, který obsahuje Sport 1 a Sport2 v HD kvalitě
za příjemých 49,- Kč! ;)

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Formule Sport

Příspěvekod x-rated » 16.04.2015, 16:50

u centria se za hd programy platí zlatem :? to je 49 za tyhle dva hd programy, 299 za další tři programy v premium hd balíčku (eurosport, national geographic, spektrum), filmbox hd je v balíčku filmbox extra za 199 a to bych určitě našel ještě něco dalšího :roll: a co má většina jako bonus zadarmo (jinak 49) - obyčejný český programy z dvb-t a slovensko, tak to se ze čtvrtiny upscaluje... nic z toho (snad mimo obyč. hd balíčku) neni ani v nejvyšší televizní nabídce komplet+, takže cena by pak vyskočila v kombinaci s nejrychlejším internetem z 1100 na cca 1700 a vlastně o stejnejch cca 600 i u jakýkoliv jiný kombinace služeb...

zatim co optickej internet je bezkonkurenční, tak televize dost pokulhává :( aspoň že ty stb sou už slušný :| holt každej má něco, upc má sice fajn televizní nabídku i s horizon go v ceně, ale zase u internetu něco jako upload ani neznají... a ty jejich stb prej sou taky všelijaký

tak ještě koukám, že ten filmbox hd je taky u balíčku filmbox základ za 59... no pořád je to všechno pálka, pokud se chce někdo dívat na kvalitu a ne jenom na číslo s celkovym počtem tv stanic :? nedovedu si představit, na kolik by vyšlo ještě hbo2 hd, hbo comedy hd, eurosport 2 hd, zoom hd, fanda hd, óčko expres hd, axn hd nebo oba cinemxy hd, který v žádnym našem příplatkovym balíčku vůbec nejsou :|

např. já tu mám aktuálně nějakejch 114 tv stanic (jako bonus mám film europe balíček), přitom na polovinu těch programů vůbec nekoukáme a za ně centrio i my musíme zbytečně platit... kdyby místo toho udělali jenom 50 programů, třeba za stejnou cenu, ale komplet v hd (myslim nativní hd a bez duplicitních sd verzí), určitě by si to svý zájemce našlo :roll: nejspíš ne u 90% klientů, ale určitá skupina by jistě byla ráda...
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

Zpět na „Novinky a všeobecná diskuze“