logo

Vypnutí stb HyBroad

Novinky, tarify, zkušenosti, různé další informace
peter30
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Vypnutí stb HyBroad

Příspěvekod peter30 » 22.02.2015, 13:02

Mám daný stb a po vypnutím tlačítkem Power na DO se stb přepne do stan-by režimu (dioda svítí červeně), ale občas se následně stane, že se stb přepne do vypnutého stavu (žádná dioda nesvítí) a mne se díky tomu nenahraje nastavený pořad na ext. hdd. Koukal jsem i do návodu, ale ten je asi ke starší verzi stb, protože ještě pojednává o tlačítku na stb, ale ten nejnovější HyBroad už žádné takové tlačítko Power pro vypnutí a zapnutí již nemá. Vydedukoval jsem, že pokud stlačím tlačítko Power na DO a následně jakékoliv další tlačítko na DO dokáži stb dostat do stavu, kdy je vypnut (žádná dioda nesvítí). Jenže mám pocit, že stb se do vypnutého stavu ze stan-by režimu přepíná i jiným automatickým pro mne zatím i nepravidelně časově sám. Nedokážete mi poradit jestli existuje v nastavení ještě nějaké podrobné nastavení, které stb při uspání navíc ještě vypne? Je pravda, že jsem poté co jsem na tuto pro mne nežádoucí funkci DO přišel začal dávat větší pozor, ale i tak mám pocit, že nezáleží jen na DO.

edit// Tak funkci následného vypnutí stb může spustit i jiný DO např. k televizi. Nejde to nějak vypnout a povolit jen stan-by režim?

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí stb HyBroad

Příspěvekod x-rated » 22.02.2015, 21:05

takový pokročilý nastavení tam nejspíš neni, aspoň já o něm nevim, ale taky sem si už všimnul, že občas zhasne úplně :) jedině že by vyšla nějaká aktualizace fw, co buď zabrání úplnýmu vypnutí, nebo umožní podrobnější nastavení
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

peter30
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Re: Vypnutí stb HyBroad

Příspěvekod peter30 » 18.07.2015, 17:39

Tak v tomto týdnu jsem si všiml, že se mi nahrál i pořad v době, kdy na stb nesvítila žádná kontrolka. Následné kontrolní nahrávky to potvrdili i na 2. stb, který mám doma. Asi to zařídil nějaký novější fw, který vydali.

Zpět na „Novinky a všeobecná diskuze“