výpadek HD programů ČT

no avatar
DonVito
Centrio internet: nemám
Centrio televize: nemám
Centrio telefon: nemám

Re: výpadek HD programů ČT

29.06.2016, 16:57

No jo, tady je všechno vždy na straně nějakého neznámého dodavatele, ale koncový zákazník se od svého poskytovatele služeb nedozví nic... Takže něco zase měsíc nepůjde, ale náhrada žádná, stejně jako za prosinec? Přesně víte, co od kdy do kdy nešlo a komu kde to nešlo, proč se člověk musí zaobírat tím, aby si nárokoval nějaké odškodnění, když s tím pro*jebe víc času, než kolik hodnoty dostane zpět? A ještě abych si sám nahrával hovory se zákaznickou podporou, abych pak mohl své nároky obhajovat a měl nějaké páky na vyjednávání?! Řekl bych, že Centrio by mělo velmi zásadně přehodnotit svůj přístup k zákazníkům, servis je stále horší a služby upadávají na kvalitě. Proč se nezvedá rychlost připojení, když balíček služeb, který využívám, je za tu samou cenu s 2x rychlejším internetem?

x-rated
Administrátor
Centrio internet: mám
Centrio televize: mám
Centrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

29.06.2016, 17:07

DonVito píše:tady je všechno vždy na straně nějakého neznámého dodavatele
ten neznámej dodavatel je itself, někde na webu měli reference a byl tam uvedenej centronet :)
problém u programový nabídky je, že skladba programů neni zaručená a může se měnit, takže na to se žádná náhrada vztahovat nebude
jestli máš nějakej starej balíček, tak se zkus ozvat na infolinku, snad to pude změnit...
x-rated
CentrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
https://www.slamb.eu

no avatar
tokrcomp

30.06.2016, 09:51

No problém s nefunkčností CT HD kanálů jsem také doma zaregistroval, ale nevadí přepnul jsem to na SD verzi a bylo to v pohodě. :D
Samozřejmě technické problémy můžou nastat a důležitý je reakce a odstranění. To si myslím proběhlo v pohodě. Druhý den vše šlapalo OK.

no avatar
peter30

30.06.2016, 22:52

No nevím jak vy jste sledoval v ůterý Dům z karet II (12). Na ČT2HD šlo vlastně v tu dobu jen sd verze a na klasickém kanálu ČT2 sd byl výpadek. Radši jsem zase sledoval program na dvb-t. A to že mi přes měsíc nejdou některé programy a náhrada žádná (prý mám balíček zdarma tak co si vlastně stěžuji).
Jinak to, že nedokáží informovat své zákazníky o výpadku také o něčem svědčí. Komunikace je v současnosti důležitá. Během posledních 2 let se jejich KC stěhuje snad už podruhé a u jejich komunikace na sociálních sítí jde spíše jen o reklamu na programy.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

30.06.2016, 23:01

ten výpadek čt hd byl někdy od večera, hned další den ráno lancer napsal, že je problém s dodavatelem, jak rychlejc by měli informovat? :o hlavně že ten výpadek netrval měsíc :)
[offtopic]
jinak s tim stěhováním :roll: těch peněz za všechny přesuny a administrativní úkony s tim spojený, co mohli investovat do sítě... :evil: a nájem na náměstí republiky asi nebude levnější než na floře :roll: nejlepší ale byl ten důvod - "Na základě Vašich podnětů a připomínek týkajících se dostupnosti klientského centra"... lidi asi vyšli do ulic s transparentama, že chtějí mít centrio u jiný stanice metra :lol:
[/offtopic]
x-rated
CentrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz

no avatar
peter30

01.07.2016, 00:25

No urcite maji i ofic stranky. Byt to na nich nepisi sem nic. Kdybych sem nepsal neverim, ze by nas nejak vubec informovali sami.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

01.07.2016, 00:31

zajímavý hlavně je, že poslední dobou je přes noc nějak často naplánovaná údržba sítě, další bude 5.7. :o
x-rated
CentrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz

no avatar
Tarek

07.11.2016, 21:38

Dobrý den, Praha - Malešice nefunkční HD programy - nefunguje ani jeden.

x-rated
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

07.11.2016, 22:34

v kobylisích taky, minimálně v případě čt sport hd :)
edit: už se to zdá bejt v pořádku
x-rated
CentrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz

Odpovědět