logo

Souběžné nahrávání na HDD

Problémy a pomoc s jejich řešením
Luke_F
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Souběžné nahrávání na HDD

Příspěvekod Luke_F » 30.06.2015, 17:31

Ahoj,

jsem u Centria nový (net 40/40, STB Hybroad z121 tuším) a oproti UPC spokojenost (symetrický net, IPTV, archiv, funkční EPG), jeden dotaz ale mám

Lze při ukládání na externí HDD nahrát více programů současně? Při testovacím nahrávání se mi nahrál jen posledně označený pořad. V manuálu jsem se dočetl, že souběžné nahrávání funguje jen pro nPVR (které mám sice taky) ale to se mi drobně zasekává (je to v pohodě koukatelné ale ruší to), což by mě v celku mrzelo. UPC zvládalo nahrávání až 3 programů na svůj exHDD v pohodě... Jde právě o to, že ať přehrávání z TV archivu, tak nahrání na server, se poté při přehrávání drobně seká, kvůli čemuž jsem se rozhodl ho využívat jen pro nárazové zpětné přehrání nějakých seriálů, ale vše na čem mi záleží mělo jít na HDD a pokud lze nahrát jen jeden program, je to vcelku škoda...

Díky za odpovědi

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Souběžné nahrávání na HDD

Příspěvekod x-rated » 30.06.2015, 19:21

jo, nahrávat na disk se dá jenom jeden pořad :) já bych teda řek, že většina smrtelníků vetšinou ani víc pořadů nahrávat nepotřebuje, ale když už by jednou za sto let tahle potřeba nastala, můžeš pustit záznam druhýho programu na druhym stb, pokud máš :)
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

peter30
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Re: Souběžné nahrávání na HDD

Příspěvekod peter30 » 01.07.2015, 09:49

ad Luke_F: Vaše poznatky bohužel platí. Proto nemám nPVR, protože zasekávání bylo nepřetržité a nahrávat mám pocit nešlo ze všech hd programů, ale to si nejsem plně jist zda si to nepletu s Archivem. Při starším stb při nastaveném nahrávaní dokonce ani nešlo program přepnout což teď s Hybroadem už aspoň neplatí.

Zpět na „Technická podpora“