logo

Sekající se přehrávání

Problémy a pomoc s jejich řešením
StephenC
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Sekající se přehrávání

Příspěvekod StephenC » 04.02.2015, 00:32

Ahoj všem,

mám problém se sekajícím se zpětným přehráváním pořádů + i těch nahraných. Centrio máme chvíli, instalované asi před dvěma týdny, první dny relativně ok, teď jsou pořady téměř nekoukatelné. Nevíte co s tím? Něco aktualizovat, či rovnou volat techniky? Nebo je to normální :D Díky všem za odpověď.

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekající se přehrávání

Příspěvekod x-rated » 04.02.2015, 02:51

ahoj, nahráváš na disk nebo přes síť? podle toho zpětnýho přehrávání odhaduju, že přes síť, což já nemám a vlastně ani záznam na externí disk nevyužívám, ale sekat by se nic nemělo :? máš v stb aktuální fw? zkus na minutu odpojit a pak znova něco nahrát a přehrát 8-) co je to vůbec za stb? :o

a jen tak mimochodem od cca 2:45 do 3:00 nešel skoro žádnej program - černo & ticho :( ale možná jenom nějaká údržba, když to bylo takhle v noci
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

DonVito
CenTrio internet: nemám
CenTrio televize: nemám
CenTrio telefon: nemám

Příspěvekod DonVito » 16.06.2016, 22:47

Evidentně je to pro centrio naprosto normální, že cokoliv, na co se díváte, 5 minut bez problémů běží a pak na 1-2 minuty obraz začne zamrzat, zvuk se zadrhává... nejlepší je, že před chvilkou na Jihozápadním městě proběhla průtrž mračen a zrovna jediný den v měsíci, kdy si chci něco z televize nahrát, budu mít pravděpodobně smůlu... Od centria je jakž takž spolehlivý jedině internet, s televizí jsou problémy prakticky od začátku, i po několika výměnách stb i switchů jsem se smířil s tím, že jsem naletěl na nekvalitní službu. A přístup zákaznického servisu, kdy celé centrio přesně ví, od kdy do kdy nešly HD programy v zimě a místo nějaké automatické omluvy a náhrady se dozvíte, že máte udat přesné časy, od kdy do kdy jaká služba nešla a podávat si snad ještě kolkovanou žádost k posouzení reklamace, takže ještě se vším promrháte více času a nakonec se dopracujete k dobropisu na dvacku k příští faktuře, nic tak vtipného jsem dlouhá léta nezažil, to skoro překonává mafiánské praktiky O2 a T-mobile dohromady... Potkat ještě někdy toho prodejce, který před několika lety vykládal pohádky o několika stovkách tv programů v roce 2015 za stejnou cenu, prošlápnu mu úsměv...

x-rated
Administrátor
CenTrio internet: 1000/500 Mb/s
CenTrio televize: mám
CenTrio telefon: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod x-rated » 16.06.2016, 22:51

jakej máš vlastně set-top box? snad to neni ještě sweeden telecom, to byla síla :) albis už byl fajn a ten hybroad taky drží
btw pohádky o několika stovkách programů? :shock: nebo že jich bude přes sto? :) přes sto jich je
x-rated
CenTrioZone.cz admin
admin@centriozone.cz
Obrázek
tak přesně takhle už centrio internet nejede :(

Zpět na „Technická podpora“